SHANNEN V SERIÁLU Z HAVAJE

Shannen Doherty se objevila v druhé polovině první série seriálu NORTH SHORE společnosti FOX. Seriál byl po první sérii zrušen

Bohatí, mocní a krásní – takoví jsou hosté luxusního havajského hotelu Grand Waimea. Možná proto se to tam intrikami jen hemží. Hotel řídí havajský rodák Jason Matthews. Jeho prací je, zajišťovat, aby každý host dostal vše, co potřebuje. Jasonův život se obrací na hlavu, když se v hotelu objeví jeho bývalá láska Nicole Booth (Brooke Burns z Baywatch) jako nová ředitelka vztahů se zákazníky. Ale je tu ještě majitel hotelu Vincent Colville, kterému se musí Jason zaručit, že jeho minulost s Nicole neovlivní jeho práci. To ale nebude snadné, protože na scéně se objevuje jeho starý rival, Nicolin otec Walter (Christopher MacDonald). Ten je rozhodnutý, že buď ovládne Waimea, nebo se i s Nicole vrátí do New Yorku.

Vše se ještě zkomplikuje, když se objeví Walterova dlouho ztracená dcera Alexandra Hudson (Shannen Doherty), aby se poprvé setkala se svým otcem. Ale je rodinné setkání hlavní důvod jejího příchodu?

Zatímco Vincent a Walter se snaží zmírnit vzájemnou nenávist, personál hotelu se ocitá v křížové palbě. Naštěstí tato skupina přátel, snílků a dobrodruhů ví, jak se o sebe postarat. Servírka MJ Bevans, Jasonova spolubydlící, kterou on bere jako mladší sestru, čeká, jestli se svými návrhy triček prosadí v módní branži. Chris Remsen má svou agenturu, která zajišťuje pro hosty trochu toho dobrodružství, barman Frenkie Sean obsluhuje hosty a snaží se skrýt svou tajemnou minulost. Dále tu je mladý záchranář Gabriel McKay, který se chce prosadit jako surfař, polepšená zlodějka Tessa Lewin, která se snaží své znalosti zužitkovat jako hotelový detektiv.

Inkriky a vzrušení čekají na každého hosta Grand Waimea.