Jeremiah – Dylan s hobbitem hledá Valhallu

Dva roky po skončení natáčení Beverly Hills 90210 zakotvil Luke Perry v dalším seriálu. Seriál, který se natáčel ve Vancouveru v Canadě, byl po dvou sériích ukončen. Seriál se vysílá v U.S.A. na kanálu SHOWTIME a pro společnost MGM ho produkuje J. MICHAEL STRACZYNSKI, který stál i u vzniku seriálu BABYLON 5. Jeremiah vzniká na motivy belgického comicsu Hermanna Huppena, který vychází již více než 25 let a byl přeložen do 23 jazyků.
Děj se odehrává v post-apokalyptickém světě, patnáct let po události nazvané „Velká smrt“, kdy smrtící virus zabil všechny, kteří dosáhli puberty. Na světě jsou nyní oddělené komunity mladých lidí, které navzájem bojují o přežití. Jeremiah (Luke Perry) za těch patnáct let dospěl do 27-letého muže, který se vydává najít záhadný SEKTOR VALHALLA, o kterém mu před svou smrtí řekl otec. Jeremiah věří, že Valhalla skrývá něco, co může spasit ty, co „Velkou smrt“ přežili. Na své cestě se Jeremiah spojí s černochem Kurdym a spolu putují na „Konec Světa“, kde doufají, že naleznou klíč k Jeremiahově pouti.
Ve třetím díle seriálu si zahral i Jason Priestley, který ztvárnil člověka, který se sám prohlásil za Boha na misi zkázy, varující před blížícím se koncem světa. Ve druhé sérii se k hlavním postavám seriálu připojil „Mr. Smith“, hraje ho Sean Austin, který ve filmové trilogii Pána prstenů hraje hobbitta Sama. Mr. Smith je tajemný muž, který tvrdí, že skrz něj mluví Bůh. Nikdo neví, jestli to je pravda, nebo jestli lže a nebo je Mr. Smith prostě jen blázen.