KDO PŘITAHUJE HVĚZDY Z 90210

Luke Perry

Luke nemá rád kostlivky. Líbí se mu spíš zaoblené tvary. Důvod je prý ten, že on sám je hubený a protiklady se přece přitahují. Zevnějšek není ale jedinou podmínkou. Osobnost a mozek jsou ještě důležitější. Luke stojí o ženy, které jsou požitkářské, mají hodně zájmů a dokáží snadno hovořit o všemožných tématech. Jediné, co ho odrazuje, je povrchnost. Nemá rád lidi, co si myslí, že důležité v životě je třeba – Mám si koupit tyhle boty nebo tamty? Hollywood je plný lidí, co si dělají starosti s tím, do čeho se obléknou. On sám se pořád obléká jako v Ohiu, odkud pochází. Lukova představa ohromného rande je “odjet někam do pouště a odpalovat rachejtle”.

Vztahy:

• chodil/žil s Yasmine Bleeth
Yasmine Bleeth – herečka (seriál “Pobřežní hlídka” atd.), modelka
Luke a Yasmine spolu chodili v letech 1987-1988 (tedy ještě před “Beverly Hills 90210”). Luke hrál v té době v seriálu “Loving”.

• vzal si Minnie Sharp
Minnie Sharp – bývalá modelka, dcera scénáristy Alana Sharpa
Luke se seznámil s Minnie na večírku v Los Angeles roku 1991. Ona v té době neměla ani ponětí, kdo to Luke Perry je. Začali se scházet a brzy poté i spolu žít. 20. listopadu 1993 byli Luke Perry a Minnie Sharp oddáni před 50-ti členy rodiny a přáteli ve Four Seasons v Beverly Hills. Na líbánky odletěl pár do San Francisca. 15. června 1997 se jim narodil syn Jack a 7. června 2000 dcera Sophie. V roce 2003 se od sebe Luke a Minnie odloučili. Na péči o své dvě děti se podílejí oba. Než se Tori Spelling provdala za Charlieho Shaniana, poradil jí Luke (trochu cynický po odloučení s Minnie Sharp): “Nedělej to!”

Připravila Jájulka

YASMINE BLEETH
YASMINE Z BAYWATCH
LUKE + MINNIE A JENNIE + PETER