Hvězdičky 7. série

Joseph Gian – Kenny Bannerman
(*1962, Florida)

Pětinásobný vítěz pěvecké části Star Search. Složil písničky k filmu Vrať se mi (Return to me) s Minnie Driver a Davidem Duchovnym, kde je také sám zazpíval. Jinak je známý hlavně díky seriálu Knots Landing, kde tři roky představoval detektiva Toma Ryana. Objevil se v epizodní roli v seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman.

Dalton James – Mark Reese (*1971, California)

Ve 14-ti letech hrál v jedné epizodě MacGyvera. Jeho největší rolí byl Ben v americkém remaku francouzské komedie Můj táta hrdina (My Father the Hero). Tři roky se objevoval v soap opeře Passion a před deseti lety získal jednu z hlavních rolí v televizním thrilleru The Substitute (Nebezpečná učitelka).

Jill Elizabeth Novick – Tracy Gaylienová
(* New York)

Od 9-ti do 18-ti let hrála v divadle v muzikálech. Zazpívala si i v Pomádě. Dva roky studovala na umělecké fakultě na Newyorské universitě. Studium nedokončila a odstěhovala se do Los Angeles. Objevovala se v epizodních rolích v seriálech Loď lásky: Další vlna, Matlock… Ve volném čase si čte, poslouchá hudbu, posiluje, cvičí jogu, nebo slézá po stěnách kaňonů. V současné době je zpět na universitě, kde chce konečně získat titul.

Dan Gauthier - Richard 'Dick' Harrison
(*1963, Oregon)

V 18-ti se přestěhoval do Californie, kde chodil na státní universitu v San Diegu. Na universitě začal také s modelingem. Hrál v 6.série Merlose Place Jeffa Baylora. V Přátelích jste si ho mohli všimnout jako Chipa, objekt touhy Moniky Gellerové ze střední školy. Rok hrál detektiva Matta Listona v sitcomu Ellen a mihnul se v roličkách v seriálech Ženatý se závazky, Charmed, Jesse, Nash Bridges, Sliders, 21 Jump Street, Star Trek: the Next Generation… Letos se stal již 10. představitelem Kevin Riley Buchanan v soap opeře One Life to Live. Je ženatý a má 12-tiletého syna. Rád hraje basketball a golf a renovuje domy.

Greg Vaughan - Cliff Yeager (*1973, Texas)

Po střední škole pracoval jako model v Itálii. Stal se jednou z tváří kampaní pro Giorgio Armani, Gianni Versace, Tommy Hilfigern a Ralph Lauren. Pak se přestěhoval do Los Angeles a hrál v Spellingově seriálu Malibu Shores. Mohli jste ho vidět v epizodních rolích v seriálech Baywatch, Sabrina, mladá čarodějka, Buffy… V druhé sérii se pravidelně objevoval v Čarodějkách (Charmed). Získal jednu z hlavních roli v hororu Kukuřičné děti 5. V roce 2002 byl časopisem People zařazen do seznamu nejpřitažlivějších mužů světa. Dva roky hrál v soap opeře Mladí a neklidní a letos se připojit k obsazení soap opery General Hospital. Baví ho golf, baseball, windsurfing, jezdí na koni a leze po skalách. Hraje také na kytaru a zpívá.

Ruth Livier – Joy Taylorová (*Mexiko)

Spolu s Brianem Austinem Greenem hrála v seriálu Ressurection Blvd. Narodila se v Mexiku a v současné době žije v Los Angeles.

Natalia Cigliuti – Chloe Davisová
(*1978, New York)

Její rodiče pochází z Uruguaye a i ona mluví plynně španělsky. Ráda plave, jezdí na koni a kolečkových bruslích a hraje fotbal. Mohli jste ji vidět v Sabrině, mladé čarodějce a V.I.P. Na plátna kin se dostala ve filmu Simon Sez (dnes 22.9.2003 ho můžete vidět na tv Nova) nebo v komedii Špinavej Joe (Joe Dirt).

Jason Lewis - Rob Andrews (*1971, California)

Jako model pracoval pro firmy Hugo Boss, Tommy Hilfiger, GUESS?, Versace a Byblos. U nás jsme ho mohli vidět jako ruského tanečníka v komedii Muž, který věděl příliš málo. V nejnovější sérii Sexu ve městě ztvárnil milence náruživé Samanthy.

Corin Nemec - Derrick Driscoll
(*1971, Arkansas)

Proslavil se hlavní rolí v seriálu Parker Lewis musí vyhrát. V kině jsme ho mohli vidět v menších rolích ve filmech Zóna úniku a Operace: Slon. V seriálu Stargate SG-1 se od roku 2002 objevoval jako Jonas Quinn. Problesknul i v jednom díle první řady seriálu Smallville.

Eddie Cibrian - Casey Watkins
(*1973, California)

V Beverly Hills jsme ho mohli vidět v malé roli na začátku série. Svou kariéru začal reklamou na Coca-colu. Vystudoval ekonomii, hraje golf, tenis, fotbal a basketbal. V roce 1999 se oženil a letos se mu narodil syn. Na našich obrazovkách se objevil v seriálech Sabrina, mladá čarodějka a Baywatch Nights. Na videu u nás vyšly filmy Řekni, že to tak není (Say It Isn’t So) a Polibek (Living Out Loud). Tři roky hrál v soap opeře Mladí a neklidní a dva roky v Sunset Beach. V současné době natáčí seriál na motivy románu Johna Grishama The Street Lawyer.