Rozloučení s Clare Arnoldovou

Citáty Kathleen Robertson

"Přestěhovala jsem se z Toronta do Hollywoodu a hned jsem začala dělat na Beverly Hills, 90210. Pamatuju si to velmi dobře, protože mi bylo 18 a nesměla jsem tady pít a doma v Kanadě jsem mohla."

"Když si jdu zaplavat do bazénu za domem, tak na sobě nic nemám. Nikdo tam nevidí, mám tam soukromí."

"Vyrůstala jsem v Kanadě. Tam máte asi jen měsíc opravdu letního počasí, takže v první horký všichni vyběhnou ven v plavkách. Bojovali jsme ve vodě a hráli si v našem nafukovacím bazénu."

"Pořád nosím to, co jsem nosila na střední škole – roztrhané jeansy a rockerský trička!"

"Jednou jsem měla na sobě něco, co jsem považovala za super – něco jako „muumuu“ šaty a pod tím kalhoty a k tomu supervysoký sandály. The National Enquirer vytiskl mojí fotku s titulkem „Chtěli byste, aby vás v něčem takovém našli mrtvé?“ To mě vyděsilo!"

"Mám krabici s rekvizitama ze všech mojich filmů. Vždycky se snažím, aby to bylo něco, co je pro mojí postavu specifické. Z filmu Maniac Mansion mám schovaná rovnátka."

"Byl tak upřímný, autentický a normální." (o tom, jak se jí pracovalo s Seanem Pennem)

"Nabídli mi Scary Movie 2 a to bylo něco, co jsem nikdy předtím nedělala. Natočila jsem to a pak se to snažila ze sebe dostat. Už nikdy nic takovýho nechci točit!"

"Miluju film XX/XY. Šla bych se na něj podívat, i kdybych v tom vůbec nehrála. Je to tak jemný a chytrý film. Je to napsaný tak, že to nemůže nikoho urazit."

"Lidi to tak nemyslí, když mě potkají na ulici a řeknou „Panebože, vypadáš úplně jinak než ve filmu. Ve skutečnosti vypadáš dost dobře“. Nebo když říkají, že vypadám hubenější než v televizi."

"Nikdo nevypadá jako na titulní straně časopisu. Ty tráví hodiny na svém účesu a hodiny hledají dokonalý svetr. To není opravdové."

"Nerada chodím do tělocvičny. Je to nuda. Právě jsem si koupila kolo. Obvykle na něm najedu tak 9 mil. Zní to jako, že to je hodně, ale není. Jezdím po ránu tak třikrát do týdne."

"Moje nejlepší kamarádka učí v mateřské školce v Hamiltonu. Jsme nejlepší kamarádky asi od 4 let. V létě se bude vdávat a já budu její hlavní družička. Těším se na to. Je to skvělý, ale i divný – mluvily jsme o tom, když jsme byly malý…"

"Vyrůstala jsem v docela malém městě - Hamilton, v Ontariu – to je asi hodinu a půl severně od Toronta. Hamilton je ocelářské dělnické město. Celá má rodina tam pořád žije a je to vždycky šílený, se tam vracet. Z Hamiltonu si děla každý srandu. Pokaždé, když potkám jiného Kanaďana, tak řeknou: „Hamilton? Panebože. To tě lituju. Tam je to příšerný'."

"Film Left Out jsem natočila ve 14 letech v Torontu. Byl to film pro Kanadskou národní filmovou komisi. Byl to něco jako vzdělávací film o dospívání a o tom, jaké to je, mít rodiče na podpoře. Ten film se na školách promítá dodnes. Ten snad nikdy nezmizí!"