JESSICA LOWNDES - ROZHOVOR

TVGuide: Jak ses od epizodní role dostala k jedné z hlavních?
Jessica Lowndes: Věděla jsem jen, že Adrianna je zpěvačka ve školním muzikálu. Já jsem také zpěvačka, tak jsem byla nadšená, že budu zpívat v televizi. Pak mi ostříhali vlasy a napsali pro mě tenhle úžasný scénář, ve kterém jsem závislá na drogách a umírám. Skutečně jsem nevěděla, kam to směřuje. Den po tom, co jsem natáčela scénu, kde je Adrianna předávkovaná a umírá, mi nabídli přechod mezi hlavní role.

TVGuide: Když sis přečetla ve scénáři, že je Adrianna drogově závislá, udělala sis nějaký průzkum?
Lowndes: Provedla jsem spoustu průzkumů. Mluvila jsem se skutečnými lidmi, co bojují se závislostí ve Vancoureru a po telefonu. Bylo to příšerné období pro mé přátele. Všechny jsem je sezvala a donutila je koukat v pátek večer filmy o drogách. Requiem za sen je jeden z mých oblíbených. Nechtěla jsem to zlehčovat, protože sama tyto zkušenosti nemám.

TVGuide: A teď je těhotná! Nechá si Adrianna to dítě?
Lowndes: O osudu dítěte stále není rozhodnuto. Myslím, že Adrianna si chce dítě nechat, je s ním spjata. Ale může to dopadnout jinak. Lidi říkají, že to dítě adoptuje Brenda, ale já si nemyslím, že to bude tak předvídatelné.

TVGuide: Ty jsi věděla od začátku, kdo je otcem dítěte? Překvapilo tě, když ses dozvěděla, že to je Ty? Jejich spojení předtím nebylo moc vidět.
Lowndes: Když jsem dostala scénář, kde se psalo, že to je Ty, byla jsem v úplně v šoku. Nicméně si myslím, že to bylo tak, že se spolu vyspali před tou nocí v hotelu.

TVGuide: Urovná se to mezi Adriannou a Navidem?
Lowndes: Doufám, že jo, protože mám ráda Michaela Stegera. Můžu říct, že to bude vypadat, že ano a pak že ne. A ano. A ne.

TVGuide: Adrianna už nevypadá tak zničeně. Ulevila sis, že ses zbavila těch červených očí?
Lowndes: Trvalo to hodinu, když mi tvář líčili bílým makeupem a červeným a šedým pod oči, aby to vypadalo, že mám popraskané žilky. Ve skutečnosti to vypadalo ještě hůře než na kameře. A pak, když jsem si myslela, že budu hezky nalíčená, musím nosit velké těhotenské břicho. Je dost těžké. Člověk má pocit, že má na sobě 10 vrstev oblečení. Na konci dne mně vážně bolí záda, takže se cítím,jako bych byla skutečně těhotná.

TVGuide: Komu bys řekla, že se Adrianna podobá z původního seriálu? Já bych řekl něco mezi Brendou a Valerií.
Lowndes: To mi říká spousta lidí. Já nevím. Myslím, že je Adrianna ještě větší extrém. Brenda byla hodná holka...

TVGuide: Chceš tím říct, že Adrianna není hodná holka?
Lowndes: Nikdy nevím, co napíšou, ale to koho jste viděli na začátku z ní udělaly drogy. Myslím, že je dobrý člověk s dobrým srdcem.

TVGuide: Jaké byly celkové reakce na Adriannu?
Lowndes: Ze začátku byly trochu negativní – lidem se líbilo mě nenávidět a můj účes taky. Teď je to více pozitivní. Lidé, co bojují se svou závislostí, mi řekli, že jsem to vyobrazila realisticky a že to je to nejvíc, co můžu jako herečka udělat. Lidé se spojují s tím, čím si prošla. Myslím, že lidi jí budou mít časem ještě radši.

TVGuide: Měla jsi více scén s Jennii Garth a Shannen Doherty než kdokoliv jiný.
Lowndes: Jo, beru to jako výhru. Bylo to úžasné. Náš seriál si vede tak dobře, díky fanouškům původního seriálu.

TVGuide: Když už o tom mluvíme, jak se ti pracovalo s Jasonem Priesteyem, který režíroval poslední epizodu?
Lowndes: Byl super. My jsme oba z Vancouveru, víte to? Byl totálně v pohodě. Bylo to skvělé.

TVGuide: Řekni nám o tvých scénách s Tori Spelling.
Lowndes: Donna si otevřela obchod. Stále je módní návrhářka a Adrianna jde na otevření.

TVGuide: A viděla ses s bratry Jonase!!! Páni!!!
Lowndes: Ano, natáčela jsem s nimi 4 upoutávky a byli vážně sladcí, milí a nesmělí. Má malá sestra žárlila, protože miluje Nicka Jonase. Vážně obdivuji jejich úspěch, zvlášť v jejich věku.

TVGuide: Jsi jejich fanynka?
Lowndes: Ano, jsem jejich fanynka. Je mi jedno, že jsem starší. Nestydím se za to. Miley Cyrus mám nastavený jako vyzváněcí tón.

TVGuide: Co dál čeká Adriannu?
Lowndes: Uvidíte ji hrát Kleopatru, doufám, protože jsem natáčela z toho dlouhý monolog a byla jsem tím posedlá. Kleopatra je moje vysněná role, protože jsem velká fanynka Elizabeth Taylorové. Když mi ostříhali vlasy, říkala jsem si: „To je v pohodě, vypadám jak Kleopatra."