Romance mezi Kelly a Jakem pokračuje v seriálu Melrose Place.
Na 1.díl 3.série BH navazuje pilotní díl MP


1.01 (1) Pilot

Jake Hanson má v místě svého bydliště na Melrose pověst velkého sukničkáře. Jake se Kelly po svatbě Jackie a Mela už neozval. Kelly ho chce jít navštívit, aby zjistila, co se s ním děje. Donna a David jí přemlouvají, aby za ním nechodila. Kelly na ně nedá, protože věří, že mezi ní a Jakem něco vzniklo. Jake není doma. Jakeova sousedka Sandy, Jakeova bývalá, kouká na Kelly z patra. Připadá jí směšné, že „velký“ Jake chodí se středoškolačkou. Večer Jake flirtuje v baru. Sandy mu vzkazuje pozdrav od Kelly. Jake jí ujišťuje, že mezi ním a Kelly k ničemu nedošlo. Ona ho upozorňuje, že si říká o problémy, protože Kelly k němu skutečně něco cítí. Kelly jde druhý den opět za Jakem a ptá se ho, proč jí nezavolal. Jake jí vysvětluje, že jí jen dělal společnost, ale když vidí, že se to Kelly dotklo, omlouvá se na přespříliš práce. Kelly chce odejít, ale Jake jí zastavuje, začne jí líbat a zve jí na večeři do místního baru Shooters. Donně se nelíbí, že musí Jackii lhát, aby Kelly kryla. Myslí si, že Jake není kluk pro Kelly. Ta se jí přiznává, že Jake jí strašně vzrušuje. Kelly jde s Jakem do Shooters. Tam pracuje Sandy jako servírka. Sandy si opět začne z jejich vztahu utahovat. Do Shooters přichází Steve, Donna a David, aby na Kelly dohlídli. To se Kelly moc nelíbí. Sandy začne vtipkovat, že taky začne chodit se středoškolákem a vybere si Steva. Když ale zjistí, že jeho matka je slavná herečka, začne se snažit na Steva dojem, protože se sama chce prosadit jako herečka. Jake má toho dost a odchází z Shooters. Chce, aby Kelly zůstala se svými přáteli, kteří jsou rozumnější, než oni dva. Kelly opět přichází za Jakem na Melrose. Jake se jí přiznává, že má problémy, protože nemůže sehnat práci. Slibuje Kelly, že jí zavolá, ale nechápe, co ona na něm vidí.

DONNA A DAVID RADÍ KELLY, ABY ZA JAKEM NECHODILA
KELLY KLEPE NA DVEŘE JAKEA HANSONA

"NA SVATBĚ JSEM TI JEN DĚLAL SPOLEČNOST"
VÁŠNIVÝ POLIBEK
"NENÍ TO KLUK PRO TEBE"
"TVOJE MATKA JE SAMANTHA SANDERSOVÁ?"
"TVÍ PŘÁTELÉ JSOU ROZUMNĚJŠÍ, NEŽ MY DVA"
JAKE PŘIZNÁVÁ, ŽE NEMŮŽE SEHNAT PRÁCI
"NECHÁPU, CO NA MNĚ VIDÍŠ"

1.02 (2) Přátelé a milenci

Jake nemůže sehnat práci a vylévá si vztek na domácím (doktor Mancini). Kelly hledá Jakea v Shooters. Přišla mu říct, že Jackie porodila holčičku. Sandy jí sděluje, že Jake je na úřadu práce – „něco, s čím se Kelly potýkat nemusí“. Jake se na úřadě zastane ženy s dítětem a napadne úředníka. Je zatčen a Kelly chce zaplatit kauci. Na policii se dozvídá, že Jake nebyl zatčen poprvé. Kelly nemá dost peněz v hotovosti, ale nakonec se jí podaří stanovenou částku sehnat. Jakeovi se nelíbí, že za něj Kelly zaplatila a nechce, aby se k němu přibližovala, protože pro ní není dost dobrý. Steve je pozvaný na grilování v Melrose Place. Sandy mu čte svůj profesionální životopis a doufá, že jí pomůže v kariéře. Steve jí zve na večírek do plážového klubu, ale ona není středoškolskou párty nadšená. Kelly, Donna a David jedou navštívit Jackii do porodnice. Jake přijíždí k domu Taylorových a vrací Kelly peníze, které za něj zaplatila. Kelly ho upozorňuje, že to on se chová jako dítě. Jake odjíždí a v Shooters zve na rande Sandy. Ta tuší, že by byla jen náhradnice za Kelly a odmítá. Jake ještě ten večer opět přijíždí ke Kelly domů a omlouvá se jí za své chování. Nechce ztratit její přátelství a zve jí na noční projížďku na motorce. Kelly souhlasí.

KELLY PŘIŠLA JAKEOVI OZNÁMIT, ŽE MÁ SESTŘIČKU
JAKE SE ZASTANE ŽENY S DÍTĚTEM NA ÚŘADĚ PRÁCE

KELLY SE DOZVÍDÁ, ŽE JAKE NENÍ ZATČEN POPRVÉ
SANDY DOUFÁ, ŽE JÍ STEVE POMŮŽE V KARIÉŘE
KELLY S PŘÁTELI JEDOU DO PORODNICE ZA JACKIÍ
JAKE VRACÍ KELLY PENÍZE ZA KAUCI

1.03 (3) Ztráty a nálezy

Jake si pere prostěradla a Sandy si podle toho začne myslet, že se chce s Kelly vyspat. Jake jí vysvětluje, že on s ní chce jen kamarádit, ale Kelly čeká víc. Připravuje se na to, že jí to večer vysvětlí. Steve a David chodí s Kelly po nákupech a varují ji, že jí Jake jen zlomí srdce. Uporozňují ji na skutečnost, že ona mu volá pětkrát denně, ale on jí nikdy. Kelly s Jakem nakupují v supermarketu na lazaně. Jake chce zaplatit, ale nemá dostatek peněz. Cítí se trapně, když musí část nákupu vrátit. Kelly jde s Jakem k němu domů a on se snaží připravit salát. Kelly ho v kuchyni začne svádět a jemu to není příjemné. Jake nechce začínat nic, co nemůžou dokončit. To Kelly nezastaví. Jakeovi zvoní telefon a začne si něco domlouvat na 22:30 („Ne později!“). Kelly mezitím navozuje romantickou atmosféru (pohaslá světla a romantická hudba). Jake se diví, že ona nechápe, že se k sobě nehodí. Kelly mu chce dokázat opak, ale přerušuje jí příchod dívky Margot, která tvrdí, že má s Jakem dnes večer rande. Kelly sedí mlčky na gauči. Margot předvede žárlivou scénu a odchází. Jake vyběhne za ní ven a tam jí děkuje. Cítí se špatně, že hraje na Kelly boudu a Margot ho uklidňuje, že neměl jinou šanci. Jake se vrací za Kelly, předstírá cynismus („Takový jsem já!“) a tvrdí Kelly, že k ní nic necítí. Kelly mu přiznává, že ho milovala a odchází se zlomeným srdcem. Později hraje Jake v Shooters kulečník a přiznává se Sandy, že má pocit, jako by se podřezal.

STEVE A DAVID DOPROVÁZEJÍ KELLY PŘI NÁKUPECH
"JENOM TI ZLOMÍ SRDCE"

KELLY A JAKE V SUPERMARKETU
JAKE TRVÁ NA TOM, ŽE BUDE PLATIT ON
JAKE SE CÍTÍ TRAPNĚ, ŽE NEMÁ DOST PENĚZ
JAKE SE SNAŽÍ VAŘIT, KELLY SE HO SNAŽÍ SVÁDĚT
MARGOT TVRDÍ, ŽE S NÍ MĚL MÍT JAKE DNES RANDE
"MILOVALA JSEM TĚ"
JAKE PO ODCHODU KELLY

MELROSE PLACE - POSTAVY A JEJICH OBLÍBENOST