1.SÉRIE


1.06 (6) Second Chance

Všichni hrají poker. Allison vyhraje a mluví o tom, jak se na univerzitě uměla dobře připravit na zkoušky. Jake ji žádá, jestli by k němu večer nepřišla, protože má pro ni návrh. Rhonda prosí Matta, jestli by s ní nešel na taneční představení, kde má vystoupit její kamarádka Theresa. Jake přiznává večer Allison, že kdysi kašlal na školu a teď si chce dodělat maturitu. Za pár dní ho čeká zkouška a chce, aby mu Allison pomohla s přípravou. Matt je s Rhondou na představení a jdou do zákulisí navštívit Theresu. Matt se dozvídá, že se koná konkurz, který by mohl být pro Rhondu druhou šancí, protože před 5 roky si Rhonda před konkurzem poranila kotník a Theresa získala místo v souboru místo ní. Rhonda na konkurz nechce a Matt se jí snaží přesvědčit, že by měla. Allison strávila noc učením s Jakem. Billy má o ní strach, protože nikdo neví, kde je. Celý dům je vzhůru a všichni vidí, jak vychází z Jakeova bytu. Allison nechce prozradit Jakeovo tajemství a tak se řeči o románku šíří. Rhonda se připravuje na konkurz, Theresa jí pomáhá, ale chová se nadřazeně. Billy a Sandy žárlí a nechápou, jak Jake a Allison se dali dohromady. Jake a Allison tráví další noc učením. Rhonda si myslí, že chce Theresa, aby šla na konkurz jen proto, že má výčitky, že jí přebrala místo v souboru. Rhonda dře celou noc a Matt má o ni strach. Rhonda se mu přiznává, že byla před minulým konkurzem pod takovým tlakem, že to vzdala a předstírala úraz. Jake tráví čas s Allison a bere ji v noci motorkou na vyhlídku na město. Pomalu se sbližují a začnou se líbat. Ráno Allison přiznává Billymu, že Jakea jen připravovala na maturitu a Jake to přiznává Sandy. Rhondě se konkurz povedl. Theresa přiznává, že si u prvního konkurzu přála, aby to Rhonda zkazila. Rhonda přiznává, že si teď jen chtěla dokázat, že by vyhrála a do souboru nechce, protože má ráda svůj současný život. Jake a Allison se domluví, že to, co se stalo minulou noc, nic nezmění na jejich vztahu – zůstanou kamarádi.

ALLISON VYHRÁLA POKER
JAKE MÁ PRO ALLISON NÁVRH

RHONDA, MATT A THERESA
JAKE SE UČÍ S ALLISON
VŠICHNI VIDÍ ALLISON VYCHÁZET Z JAKEOVA BYTU
POLIBEK


1.07 (7) My Way

Sandy se účastní konkurzu na horor. Noviny, do kterých přispíval Billy zkrachovaly a jeho rodiče ho zvou do Palm Springs na oslavu otcových narozenin. Billy prosí Allison, aby tam jela s ním. Michael připravuje pokoj pro dítě a zraní si nohu. Sandy získala roli a myslí si, že tím konečně prorazí. Allison jede s Billym do Palm Springs a až tam se dozvídá, že jim Billy řekl, že je to jeho přítelkyně a lhal jim i o jejím zaměstnání. Billy jí vysvětluje, že to udělal proto, aby si rodiče mysleli, že je úspěšný a on nemusel nastoupit do rodinného podniku jako prodavač. Sandy je pozvaná mužem z castingu na párty. Rhonda s ostatními pro ni připravili oslavu, ale Sandy odchází na rande. Rhonda je naštvaná. Billy se nechal otcem přemluvit, že nastoupí v rodinné firmě s nábytkem jako prodavač. Sandy se vrací opilá z večírku. Rhonda si myslí, že se Sandy po konkurzu změnila a odhodila své přátele. Billy se vrací po prvním dni v nové práci zničený. Práce ho nebaví. Sandy natáčí horor a zjišťuje, že se bude muset před kamerou svléknout. Sandy se stěhuje od Rhondy. Billymu se nelíbí, že musí v být v práci příjemný na protivné lidi. Omlouvá se otci a odchází. Sandy se Jakeovi svěřuje, jak se špatně cítí a odchází. Michael má další nehodu a bojí se, že po narození dítěte už nebudou z Jane zamilovaný pár. Sandy se chce vrátit k Rhondě a omlouvá se za své chování. Billy jde za otcem, omlouvá se mu, že nebude pracovat v obchodě, protože má svůj vlastní život, cíle a sny. Pravdu o Allison rodičům neřekl.

ALLISON A BILLY V PALM SPRINGS
OTEC MÁ Z BILLYHO RADOST

JAKE VIDÍ OPILOU SANDY
BILLY JAKO PRODAVAČ
MICHAEL SE OPĚT ZRANIL
RHONDA MÁ POCIT, ŽE SANDY ODKOPLA PŘÁTELE


1.08 (8) Lonely Hearts

Sandy se na ulici seznamuje se sympatickým Paulem. Ten ji zve na večeři. Allison má problémy s autem. Billy s ní chce jít koupit nové auto. Sandy je na večeři s Paulem, ale jiskra nepřeskočí. Sandy se to snaží Paulovi naznačit, ale on je neodbytný a doprovází ji domů. Billy si myslí, že jako syn prodavače vyjedná pro Allison dobrou cenu, ale moc se mu nedaří. Paul přichází opět za Sandy. Všichni si myslí, že je milý a že Sandy se o něho nezajímá, protože není bohatý a není to Jake. Sandy říká Paulovi na rovinu, že s ním nechce chodit. Paul vypadá, že to pochopil, ale druhý den pro Sandy připraví bazén plný leknínů, aby ji potěšil vzpomínkou na domov. Rhonda odjíždí na pár dní na seminář do Houstonu. Allison se snaží prodat své staré auto, ale nedaří se jí. Paul jde za Sandy do Shooters. Sandy mu opět vysvětluje, že by se už nikdy neměli vidět. Jake si s ním chce promluvit a dozvídá se, že Sandy s Paulem flirtovala. Sandy jde sama z práce a má pocit, že ji někdo sleduje. Rhonda je stále v Houstonu a Sandy má záznamník plný vzkazů od Paula. Allison auto málem prodá, ale pak se začne cítit špatně, že lže o jeho stavu a přizná, že je rozbité. Jake doprovází Sandy domů. Paul se vloupal do jejího bytu a rozházel jí květy po posteli. Jake to chce s Paulem vyřídit a jde k němu do práce. Tam ho zmlátí a vyhrožuje, že jestli se k ní ještě jednou přiblíží, tak ho zabije. Jake nechce, aby byla Sandy v noci sama a tak u ní přespí. Allison se nemůže s autem rozloučit a vzpomíná před Billym, co všechno v něm prožila. Paul nahlásil přepadení na policii a ráno odvádí policie Jakea k výslechu. Allison je rozhodnuta se auta zbavit, ale opět si to rozmyslí a chce si ho nechat. Sandy jde za Paulem do práce a chce si s ním promluvit. Chce, aby stáhl žalobu. Paul je vytrvalý, ale nakonec slibuje, že ji nechá na pokoji.

PAUL PŮSOBÍ SYMPATICKY
ALLISON MÁ PROBLÉMY S AUTEM

JISKRA PŘI VEČEŘI NEPŘESKOČILA
BILLY POMÁHÁ PRODAT AUTO
JAKE MÁ O SANDY STRACH
ALLISON SE NEMŮŽE S AUTEM ROZLOUČIT


1.09 (9) Responsibly Yours

Billy se seznamuje s Dawn, která má problémy s autem a odveze ji do servisu. Dawn nemá na zaplacení a tak mu dává lístky na představení, kde má vystoupit. Billy tam přivede i Allison, Matta a Rhondu. Billy se dozvídá, že je Dawn rozvedená a jde s ní na večeři. Pak jí doprovází domů a zjišťuje, že má syna. Sandy jde na rande s Jakem. Rhonda jí připomíná, že když s ním šla minule, tak se s ní vyspal a pak jí nezavolal. Sandy si myslí, že se Jake změnil. Billy jde na večeři k Dawn. Její syn je naštvaný, že si máma přivedla domů chlapa. Billy si s ním promluví a vypadá to, že vše bude v pořádku. Sandy jde s Jakem na rande a opět spolu skončí na gauči. Sandy to ale včas zastaví a pohádá se s Jakem. Tvrdí, že se změnila a hledá něco víc. Billy chce být zodpovědný a půjčuje si od Allison peníze, aby je půjčil Dawn. Billy se stará o syna Dawn. Jde s ním a s Allison do zábavního parku. Allison se přiznává, že nikdy nechce mít děti. Allison zjistí, že jí Billy lhal. Tvrdil totiž, že naboural auto a potřebuje peníze na opravu a přitom potřeboval peníze pro Dawn. Allison už nemůže Billymu věřit. Billy zastihne Dawn při hádce s exmanželem. Chce zasáhnout, ale vše jenom zhorší. Dawn mu vrací peníze a rozchází se s ním. Sandy má problémy s dveřmi. Michael je pryč a tak je nucena o pomoc požádat Jakea. Jake jí pomůže a usmíří se spolu. Billy vrací Allison peníze a chce, aby mu opět věřila. Billy jde na Dawnino vystoupení. Dawn se mu omlouvá, že v jejím životě je místo jen pro jejího syna a kariéru.

BILLY SE SEZNÁMIL S DAWN
DAWN MÁ SYNA

BILLY, SYN DAWN A ALLISON V PARKU
ALLISON ZJISTILA, ŽE JÍ BILLY LHAL
JAKE A SANDY SE USMIŘUJÍ
ALLISON NEVÍ, JESTLI MŮŽE JEŠTĚ BILLYMU VĚŘIT


1.10 (10) Burned

Všichni připravili pro Jakea oslavu narozenin. Přichází i nečekaný host –Stella. Všichni si zpočátku myslí, že to je Jakeova milenka, ale ve skutečnosti to je jeho matka. Billy jede taxíkem do černošské čtvrti v noci a má strach. Napadne ho místní gang, rozmlátí mu auto a okradou ho. Jake nechápe, proč Stella přišla. Stella opustila svého opileckého milence a potřebuje u Jakea pár dní zůstat, než si rozmyslí, co chce v životě dál dělat. Jake z ní není nadšený. Billy mluví o svém zážitku a Rhonda si to bere osobně a považuje ho za rasistu. Billy má taxík v opravně a půjčuje si auto od Allison. Michael jde s Jane na seminář o péči o dítě. Billy si myslí, že policie nic neudělá a chce sám najít ty, co ho přepadli. Jake s ním jede do černošské čtvrti. Billy vidí auto, které patří gangu a napíše si jejich poznávací značku. Allison je naštvaná, že Billy tak riskoval. Michael ukáže na semináři, že není trpělivý a omylem utrhne panence při převlékání ruku. Jane je naštvaná. Sandy se snaží, aby se Jake usmířil s matkou a přivede ji za Jakem do Shooters. Rhonda si objedná Billyho taxík a chce s ním jet do černošské čtvrti. Seznamuje ho s knězem, který ve čtvrti působí a snaží se čtvrť zachránit. Policie chytila gangstery. Stella přichází domů pozdě v noci opilá. Michael se omlouvá Jane. Jake oznamuje matce, že se musí odstěhovat. Ona se omlouvá, že ho jako malého opustila. Billy musí identifikovat člověka, který ho přepadl. Sandy chce, aby se Jake s matkou alespoň rozloučil.

JAKEOVA MATKA STELLA
JAKE NENÍ Z MATKY NADŠENÝ

JAKE A MICHAEL NA SEMINÁŘI
BILLY A RHONDA V ČERNOŠSKÉ ČTVRTI
BILLY IDENTIFIKUJE GANGSTERA
JAKE SE LOUČÍ S MATKOU