1.SÉRIE


1.11 (11) A Promise Broken

Allison se nelíbí, že Billy nedodržuje pořádek a všude se válí špinavé prádlo. Billy slibuje, že se to už nestane a Allison se vsází, že pokud slib poruší, zaplatí jí večeři v restauraci. Billy pere prádlo a zkouší si před Jakem její podprsenku. Allison to uvidí a je naštvaná. Jane jde na ultrazvuk. Michael musí být v práci a Jane doprovází Matt. Jane se tam dozvídá, že potratila. Allison si myslí, že je Billy perverzní a že se spolu příliš sblížili. Chce, aby byli jen spolubydlící. Celý dům už ví o potratu a nabízejí pomoc. Billy se Allison omlouvá za dětinské chování. Allison si myslí, že ji Billy svléká očima. Jane a Michael se snaží vyrovnat se ztrátou dítěte. Michael tráví noc v nemocnici, kde se ho snaží povzbudit kolegyně dr. Kimberly Shawová. Allison se prohlíží nahá v zrcadle. Sandy s Jakem dávají Jane a Michaelovi psa, aby tak dříve zapomněli na svou ztrátu. Pes je neposlušný a rozbordelaří celý byt. Michael udělá v práci chybu a dostává nucenou dovolenou. Billy nechápe, proč je Allison stále naštvaná. Jane jde se psem na procházku a pes se zaběhne. Michael je naštvaný a obviní Jane i z toho, že potrat byla její chyba. Kimberly se snaží Michaela povzbudit. Jemu to není příjemné a řekne jí, že sama nemá vlastní život a proto se stará o jeho. Michael se později Kimberly omlouvá a ona naznačuje, že o něho má zájem. Billy se omlouvá Allison a ta prozrazuje, že tak reagovala, protože její matka měla rakovinu prsu. Všichni pomáhají Jane najít psa. Michael se omlouvá Jane a říká jí, že ji z ničeho neviní. Psa našla opuštěná paní a Jane s Michaelem se shodnou, že by jí měli psa nechat.

BILLY SI ZKOUŠÍ PODPRSENKU
JANE POTRATILA

ALLISON SE PROHLÍZÍ V ZRCADLE
MANCINIOVI DOSTALI PSA
KIMBERLY SE SNAŽÍ POMOCI
MICHAEL SE OMLOUVÁ


1.12 (12) Polluted Affairs

Allison dostává v DD šanci. Její nadřízená Lucy jí svěřuje práci na průzkumech. Billy chce získat kreditní kartu, ale všude jeho žádost zamítli. Allison se seznamuje s biologem Keithem. Ten ji zve na přednášku o znečištění moře. Allison jde na přednášku s Mattem. Keith se jí líbí a nabízí mu pomoc od DD. Allison zve Keitha do Shooters a druhý den se s ním jde potápět. Allison je zamilovaná a básní o Keithovi Billymu. Billy zjistí, že mu žádosti zamítli, protože dluží za studentskou půjčku 2000 dolarů. Billymu stále volá vymahatelská firma a Billy jde do firmy osobně, aby vysvětlil svou finanční situaci. Allison oznamuje Lucy, že nemůže s projektem pomoci, protože je nemocná a místo toho jde na rande s Keithem a stráví s Keithem noc. Michael obviňuje Billyho, že lidi jako on můžou za finanční krizi. Allison kvůli Keithovi kašle na práci a chodí pozdě. Jane se snaží zhubnout, aby tak rychleji zapomněla na své těhotenství. Billy jde za rodiči, aby mu půjčili na splacení půjčky. Allison slyší, jak se Keith s někým hádá po telefonu a Keith přiznává, že je ženatý. Allison je naštvaná a Keith jí vysvětluje, že s manželkou žijí odděleně. Allison si uvědomuje, že kašlala kvůli Keithovi na práci a jde se omluvit Lucy. Keith posílá Allison faxy a volá jí. Billy přemýšlí, že se nastěhuje zpět k rodičům, aby ušetřil. Allison mu radí, aby to nedělal. Michael zjistí, že chce Jane zhubnout, aby zapomněla na potrat. Allison se vrací ke Kethovi.

ALLISON S MATTEM NA PŘEDNÁŠCE
BIOLOG KEITH

JANE CHCE ZHUBNOUT
POTÁPĚNÍ S KEITHEM
ŠÉFOVÁ LUCY
POLIBEK NA USMÍŘENOU


1.13 (13) Dreams Come True

Allison je zpět u Keitha. Ten chce poznat i její přátele a tak ho Allison zve do Shooters. Billy chápe, že je Allison zamilovaná a i přesto jí naznačuje, že je hloupá, že si začala s ženáčem. Rhonda, Jane a Sandy ji odsuzují, že rozvrací manželství. Matt má rande a je na ulici přepaden a zmlácen. Jake odvádí Matta do nemocnice. Michael obhajuje Keitha. Tvrdí že 2/3 ženatých mužů svou manželku podvádí. Jake má pocit, že policie útočníky nechá být a chce je najít sám a zmlátit. Matt s tím nechce nic dělat. Allison strávila noc s Keithem a zapomněla doma složku do práce. Omlouvá se nadřízené a přiznává, že chodí s ženatým mužem. Sandy dostává nabídku na konkurz na roli v seriálu. Za Mattem do práce přichází policista, který má na starosti Mattův případ. Mattův nadřízený se tak dozvídá, že je Matt gay. Sandy odjíždí na konkurz do New Yorku. Allison je večer opět u Keitha. Štve jí, že ji všichni odsuzují a ptá se Keitha, jak to je s jeho „mrtvým manželstvím“. V tom volá jeho manželka. Allison je vše jasné a odchází. Rhonda všem oznamuje, že Sandy získala roli a bude natáčet celý rok v New Yorku. Billy jde navštívit Keitha a chce si s ním promluvit o Allison. Keith si myslí, že Billy žárlí. Matt dostává v práci výpověď kvůli svým výchovným metodám. Keith navštívil Allison v práci. Chce, aby s ním šla na oběd, ale ona ho posílá pryč. Matt si myslí, že pravý důvod výpovědi je jeho sexuální orientace. Lucy radí Allison z vlastní zkušenosti, aby se s Keithem rozešla. Matt chce žalovat svého zaměstnavatele. Všichni v Shooters sledují Sandy v seriálu. Allison má ze sebe špatný pocit a chce se s Keithem rozejít. Ten jí ale oznamuje, že opustil svou ženu a vyznává jí lásku.

JANE, SANDY A RHONDA ODSUZUJÍ ALLISON
MATT BYL PŘEPADEN

ZMLÁCENÝ MATT
SANDY ODJÍŽDÍ DO NEW YORKU
"SANDY ZÍSKALA ROLI - UŽ SE NEVRÁTÍ"
KEITH CHCE ALLISON ZPĚT


1.14 (14) Drawing the Line

Allison strávila noc u Keitha. Ráno oznamuje Billymu, že se s Keithem nerozešla. Billy jí nechápe. Rhonda hledá novou spolubydlící. Tak přichází do jejího bytu profesionální organizátorka Carrie. Matt si najal právničku. Ta ho varuje, že to může být drsné a že to bude zásah do soukromí. Navíc chce zálohu 5000 dolarů. Matt začíná pracovat jako číšník. Jane dává Allison najevo, že se jí nelíbí, že někomu přebrala manžela. Keith volá Allison, že se nemůžou sejít. Pak přichází s novinkou, že se jeho žena nastěhovala zpět a chce ještě šanci. Allison mu nabízí, že může zůstat na čas u ní. Matt jde za rodiči a chce, aby mu půjčili 5000,- na soudní proces. Otci se to nelíbí, protože nestojí o publicitu, kterou by to přineslo. Carrie seřadila Rhondě v kuchyni vše podle abecedy. Allison se v noci zdá o Keithově manželce. Ráno o tom říká Billymu a jede za ní, aby ji viděla. Sleduje ji u domu a pak ujede. Jane je na Allison stále naštvaná. Matt dává právničce část peněz. Ona je případem nadšená, protože jí přinese zájem médií. Matt o publicitu nestojí. Carrie se po kuchyni pustila do Rhondina šatníku a nechala jí všechny šaty vyčistit. Allison odjela s Keithem tábořit. Keith nabízí Allison, že se k sobě můžou nastěhovat, až se vyřeší problém s manželkou. Pak přijde řeč na její rodiče. Ona o tom nechce mluvit a ráno chce zpět domů. Carrie nemůže přestat organizovat Rhondě život. Allison říká Billymu, že se chce s Keithem rozejít, protože si vzpomněla, jak otec matku ponížil, když si našel milenku. Allison jde za Keithem a rozchází se s ním. Carrie v noci budí Rhondu, aby jí vynadala, že špatně umyla pánev. Rhonda chce, aby se ráno odstěhovala. Allison se vypláče v Billyho náruči.

MATT U PRÁVNIČKY
MATT ZAČAL PRACOVAT JAKO ČÍŠNÍK

JANE JE NA ALLISON NAŠTVANÁ
RHONDA V SEŘAZENÉ KUCHYNI
CARRIE NECHALA VYČISTIT RHONDINO OBLEČENÍ
ALLISON SE S KEITHEM ROZCHÁZÍ


1.15 (15) House of God

Billy chce, aby Allison zapomněla na Keitha a chodí spolu běhat. Michael chce, aby se Jane účastnila přípravy nemocničního večírku. Do Melrose Place se stěhuje fotografka Jo Reynoldsová z New Yorku. Jane se v nemocnici spřátelí s Elizabeth, jejíž manžel Scott jachtaří s Michaelem. Jake se snaží spřátelit s Jo, ale ta je k jeho šarmu chladná. Manciniovi jdou na večeři s Elizabeth a Scottem a dobře se baví. Allison stále smutní po rozchodu s Keithem. Billy se jí snaží zabavit. Jane si na toaletě všimne, že má Elizabeth na těle modřiny a večer řekne Michaelovi, že si myslí, že ji Scott mlátí. Michael tomu nevěří. Billy se snaží spřátelit s Jo, ale i němu je odměřená. Jo začne zvonit telefon a ona je vystrašená. Jane připravuje s Elizabeth slavnost. Elizabeth přiznává, že je manžel pod stresem a pak je zuřivý. Jo se v prádelně seznamuje s allison a padnou si hned do noty – Jo se totiž právě rozešla s manželem. Elizabeth sedí na večírku v rohu. Jane chce, aby s Michaelem udělali, aby ji Scott přestal ubližovat. Scott se od manželky dozvěděl, co si o něm Jane myslí a snaží se Michaela přesvědčit, že to není pravda. Michael začne Jane věřit. Jo s Allison se opijí a mluví o nedávných rozchodech. Pak jdou do Shooters a díky talentu Jo vyhrají peníze na kulečníku. Elizabeth volá Jane. Jane s Michaelem pro ni jedou. Elizabeth je zmlácená do krve a vypráví jim, jak jí manžel ubližuje. Michael se omlouvá Jane, že jí nevěřil. Allison zavede Jo na noční vyhlídku na město. Jo zahazuje prášky, co dostala od psychiatra po rozchodu s manželem. Allisoniny deprese jsou také pryč. Michael chce v práci udat Scotta. Ten po chvíli přiznává, že má problémy a jde se udat sám.

JO REYNOLDSOVÁ
ELIZABETH A SCOTT

JANE SI VŠIMLA MODŘIN
JO SI S ALLISON ROZUMÍ
ZMLÁCENÁ ELIZABETH
JO SE SEZNAMUJE S JAKEM