1.SÉRIE


1.16 (16) Of Heartbreaks and Hotels

Premiéra: 10.února 2009 (CW)
Sledovanost v USA: 2,40 milionů diváků

Naomi si užívá pobyt v hotelu a seznamuje se s novým barmanem Liamem. Je svatý Valentýn a Silver chce pro Dixona připravit nezapomenutelný večer. Annie chodí na kurz herectví. Rhonda je zpět ve škole. Ethan jí nosí věci a Annie žárlí. Navid chodí s Nikkou a mluví se spolužáky o Adrianně a o tom, že otcem jejího dítěte může být kdokoliv. Adrianna to zaslechne. Rhonda přiznává Ethanovi, že se cítí dobře a že jen chtěla, aby s ním mohla trávit více času. Silver neví, co má pro Dixona připravit, ale pak zaslechne, jak Naomi vychvaluje hotelovou restauraci a speciální valentýnskou večeři, kterou tam připravují. Annie na kurzu herectví nedokáže vyjádřit zoufalství. A učitel chce, aby si vzpomněla na nějakou bolestivou událost ve svém životě. Ethan je v Peach Pitu s Annií a přichází tam i Rhonda. Má sraz s Ethanem, aby mu pomohla vybrat valentýnský dárek pro Annii. Rhonda začne vyprávět, jak se kdysi v zoufalství pokusila otrávit prášky. Silver se snaží zarezervovat místo na večer v hotelové restauraci, ale je již plno. Místa jsou pouze pro hotelové hosty. Silver jde tedy za Naomi a prosí ji, aby jí pomohla s rezervací. Naomi to udělá a jdou spolu do hotelového baru. Tam Naomi opět flirtuje s Liamem a Silver z něj dostane, že je nezadaný. Adrianna potkává v cukrárně Navida. Ten se omlouvá, za to, co o ní řekl. Naomi půjčuje Silver na večer šaty a boty a Silver jí radí, aby Liamovi domů poslala láhev s pozvánkou na rande. Annie na kurzu herectví místo svého příběhu vypráví o Rhondině pokusu o sebevraždu. Ethan to uslyší a je naštvaný. Silver je s Dixonem na večeři a chce, aby bylo vše perfektní. Když ale nedostanou objednaný dezert, začne řvát a vyšilovat. Naomi čeká na Liama, ale ten nepřijde. Navid je s Nikkou na Valentýnské party. Ethan tam přijde sám a tancuje s Rhondou. Annie doma pláče a omlouvá se Ethanovi na záznamník. Dixon dává Silver náramek a Silver s ním chce do hotelového pokoje, aby spolu strávili noc. Adrianna je sama doma a kouká se na televizi. Po oslavě doprovází Ethan Rhondu k autu. Ta ho začne líbat a Ethan jí vysvětluje, že jsou jen přátelé. Rhonda si myslí, že Ethan není upřímný sám k sobě a odchází. Navid přichází k Adrianně a přiznává, že si uvědomil, že chce strávit valentýnský večer jen s ní. Začnou se líbat. Druhý den ukazuje Silver Dixonovi nové tetování „Dixon“. Dixon neví, co si o tom má myslet. Do školy přichází nový student. Naomi v něm poznává barmana Liama. Liam je naštvaný na Naomi. Díky její láhvi se vzkazem pro „oblíbeného barmana“ jeho matka zjistila, že nenastoupil na školu a místo toho pracuje v hotelu.

RHONDA
ETHAN A RHONDA
RHONDA SE PŘIZNÁVÁ, ŽE SE CÍTÍ DOBŘE
RHONDA
RHONDA A ANNIE
RHONDA
NAOMI A LIAM
NAOMI FLIRTUJE
NOVÝ BARMAN LIAM
NAOMI A BARMAN LIAM

TRAILER


1.17 (17) Life's a Drag

Premiéra: 17.února 2009 (CW)
Sledovanost v USA: 2,04 milionů diváků

Naomi se ve škole omlouvá Liamovi. Ten ji popadne a začne ji na školní chodbě vášnivě líbat. Naomi se probouzí – vše byl jen její sen. Silver se ve školní redakci miluje s Dixonem. Ethan je stále naštvaný na Annii. Má pocit, že ji vůbec nezná. Silver dostává od Ryana Matthewse domácí úkol – napsat báseň. Silver je z toho nadšená a chce to pojmout jako film. Naomi se přihlásí jako dobrovolnice na doučování Liama. Ten se ale na ni vykašle a odjede ze školy bez jediného slova. Silver natáčí Dixona v Peach Pitu. Annie vzdala roli ve školní hře, aby se mohla soustředit na vztah k Ethanovi. Debbii se to nelíbí a chce, aby s tím Harry něco udělal. Později přiznává, že má sama pocit, že byla chyba se vzdát své slušně rozjeté kariéry, když se přestěhovali do Kalifornie. Silver je z filmu nadšená a svěřuje se Ryanovi, že chce být filmařkou. Ten ji podpoří v tom, aby svůj film promítala v kině. Dixon se svěřuje rodičům, že je Silver příliš emocionální. Ethan chce s Rhondou kamarádit, ale o to ona nestojí. Naomi se omlouvá Liamovi a chce ho doučovat. Liam ji dává na vědomí, že ovládá matematiku lépe než ona a že ho jen škola nudí. Adrianna chce, aby se Annie vrátila zpět do divadelní hry a říká jí o tom, že Navid viděl, jak se po párty Ethan líbal s Rhondou. Annie na Rhondu vystartuje. Rhonda se snaží vše vysvětlit, ale Aniie je i tak naštvaná. Chce zpět svou roli v divadle, ale už je pozdě. Annie přijme pozvání spolužáka Maxe a jde s ním večer ven. Silver pozvala celou školu do kina a chce jim předvést film, který natočila. Liam bere Naomi na noční projížďku autem a účastní se ilegálních pouličních závodů. Kino je poloprázdné. Na filmu je zachyceno, jak se Dixon se Silver miluje ve skladu. Dixon je naštvaný a odchází. Silver začne opět vyšilovat a slibuje, že film zničí. Naomi začne na závodech neznámý muž obtěžovat. Liam ho bez jediného slova zmlátí. Harry dává Debbii nový foťák a chce, aby se začala soustředit na svou kariéru. Silver zapálila u Wilsonových na zahradě svůj film. Annie je večer opilá s Maxem na vyhlídce a přichází tam Ethan. Hádají se spolu a Ethan se chce rozejít, aby si uvědomil, kdo je. Liam odveze Naomi zpět a začne ji vášnivě líbat. Ryan se vrací domu. Najde tam pološílenou Silver. Ta si myslí, že za vše může on a že se jí tak chce pomstít. Ohrožuje ho lahví a chce, aby vše dal do pořádku.

LIAM COURT
SILVER A DIXON
ANNIE A ADRIANNA
RHONDA CHCE VÍC
LIAM COURT
SILVER A DIXON
FILMAŘKA SILVER
DIXON
NOVÝ STUDENT LIAM
NAOMIN SEN

TRAILER


1.18 (18) Off the Rails

Premiéra: 24.února 2009 (CW)
Sledovanost v USA: 2,14 milionů diváků

Silver ohrožuje Ryana lahví, ale jemu se podaří ji uklidnit. Když jde Ryan pro obvaz, aby ji ošetřil, Silver uteče. Všichni se dozvídají, co Silver provedla. Mají o ni strach a chtějí ji pomoci najít dřív, než by si mohla ublížit. Kelly jde hledat Silver s Ryanem a Adrianna s Navidem mezitím hlídají malého Sammyho. Kelly obviňuje Ryana z toho, že ji nechal utéct. Adrianna je rozhodnuta dát své dítě ihned po porodu k adopci. Dixon čeká doma a Silver mu volá. Je hysterická a tak Dixon zavěsí. Silver ještě stačí Dixonovi říct, že jde hledat „zdroj“. Ethan hledá s Annií Silver ve škole a narazí na Naomi. Annie před ní tají, že se s Ethanem rozešli. Kelly si myslí, že „zdrojem“ může být její matka a jede k ní s Ryanem. Jackie je opilá a má u sebe nového přítele. Jemu neřekla, že má dceru a tak předstírá, že to je její neteř. Jackie obviní Kelly, že se nedokáže o Silver postarat. Křičí na sebe a Kelly s Ryanem odchází. Kelly si myslí, že měla matka pravdu a viní se z potíží, které má Silver. Silver je na nádraží a chce jet hledat Dixonovu matku, aby tak poznala lépe Dixona. Vypráví o tom neznámému muži a ten ji pak začne sledovat. Sammy pláče a Adrianna s Navidem se ho snaží uklidnit. Annie a Naomi se sejdou u Silveřiny skřínky. Naomi u fotek začne vzpomínat na časy, kdy se Silver kamarádila. Silver usnula na lavičce a neznámý muž jí vytáhne z kabelky peněženku. Z ní pak zjistí kontakt na Wilsonovi a volá jim, že najdou Silver na nádraží. Debbie má pocit, že Dixona vůbec nezná, protože ani nevěděla, že spí se Silver a chce se mu dostat do počítače. Annie před Naomi přiznává, že už s ethanem nechodí a že byla chyba, že vyměnila jejich přátelství za kluka, ale tehdy si myslela, že to je ten pravý. Silver ujede vlak a přichází tam Wilsonovi i s Dixonem. Silver přebíhá mezi jedoucími vlaky koleje a schová se na nástupišti. Dixon k ní promluví a uklidní ji. Chce jí pomoci a společně s rodiči ji odvádí. Silver se za vše omlouvá Kelly. Ethan chce odvést Annii domů, ale ta odjíždí se svou kamarádkou Naomi. Adrianna s Navidem strávili se Sammym příjemný večer. Kelly se omlouvá Ryanovi, Ryan se omlouvá Kelly, že se vyspal s Brendou. Debbie chtěla, aby se rodina vrátila do Kansasu, ale mění názor.

ANNIE S ETHANEM HLEDAJÍ SILVER
RYAN MATTHEWS
ADRIANNA S NAVIDEM CHTĚJÍ POMOCI
ADRIANNA A NAVID HLÍDAJÍ SAMMYHO
SILVER SPÍ NA NÁDRAŽÍ
WILSONOVI NA NÁDRAŽÍ
HARRY A DEBBIE
DIXON A SILVER NA NÁDRAŽÍ
SILVER NA NÁDRAŽÍ
SILVER NA NÁDRAŽÍ

TRAILER


1.19 (19) Okaeri, Donna!

Premiéra: 3.března 2009 (CW)
Sledovanost v USA: 2,13 milionů diváků

Kelly dohlíží na Silver na každém kroku a nenechá ji o samotě ani když ji navštíví Dixon. Silver už má toho plné zuby. Blíží se jarní prázdniny a Silver radí Dixonovi, aby si o někam vyrazil. Annie se na prázdniny netěší, protože je bez přítele. Dixon jí navrhuje, aby si spolu vyrazili do Arizony a rodičům lhali, že jsou u babičky v Palm Springs. Ryan nabízí studentům, aby se zúčastnili charitativního stavění domů v Cabu pro lidi postižené požárem. Ethan se přihlásí, protože chce zkusit nové věci. Naomi se přihlásí, když uvidí, že tam bude i Liam. Silver prožívá další otravný večer s Kelly. V tom přichází nečekaný host – Donna Martinová se svou dcerou Ruby. Annie a Dixon jsou na cestě do Arizony a dobře se baví. Debbie čeká focení aktů a to přiláká i Harryho. Netuší, že jde o mužské akty. Naomi v Cabu nechápe, proč je Liam tak odtažitý a chce, aby Ethan zjistil, co k ní Liam cítí. Annie si myslí, že jedou do Arizony kvůli vodním parkům, ale Dixon se tam chce setkat se svou biologickou matkou. Donna je s Kelly v japonské restauraci. Donnu tam osloví slavná Diablo Cody a chce, aby jí Donna ušila šaty na slavnost. Dixon přizná Annii, co je hlavní důvod cesty do Arizony a té se nelíbí, že o tom neřekl rodičům. Naomi se prochází přírodou a narazí na Liama. Ten ji začne vášnivě líbat a svlékat. Dixon se chce matce omluvit, že před léty souhlasil s adopcí a že chtěl od ní odejít k jiné rodině. Ethan se dozví, že má Liam halucinogenní kaktus a chce to vyzkoušet. Liam mu chce u toho asistovat. Annie jede s Dixonem za jeho matkou, ale když ji Dixon uvidí, ztratí odvahu. Annie za ní jde sama a promluví si s ní. Zjistí, že to byla ona, kdo dal Dixona k adopci, protože věděla, že to bude kvůli její maniodepresivitě lepší. Annie se dozvídá, že si Dixon vždy přál sestru. Ethan zkouší s Liamam pít odvar z kaktusu a vidí kojota. Myslí si, že to je halucinace. Přitom si začne uvědomovat, že celý život předstírá, že nemá žádné starosti a je z toho už unavený. Silver si s Kelly promluví. Chce, aby mohla dělat i nějaké zábavné věci. Kelly souhlasí. V tom přivádí Donna do domu návštěvu – Diablo Cody. Liam Ethanovi přiznává, že to byl jen bylinkový čaj. Ethan je naštvaný, ale Liam mu vysvětluje, že i tak mu to pomohlo si uvědomit něco o sobě a přiznává mu, že kdysi experimentoval s drogami a málem si přitom uřízl ruku. Donna přiznává Kelly, že s Davidem žijí odděleně. Naomi chce ráno jen s Liamem v jeho autě, ale ten už slíbil odvoz Ethanovi.

DONNA
KELLY A DONNA
KELLY
NA TERASE PŘED DOMEM
KELLY HLÍDÁ SILVER NA KAŽDÉM KROKU
V JAPONSKÉ RESTAURACI
DONNA PŘIVÁDÍ KE KELLY DIABLO
DIABLO CODY
SILVER A DIABLO
KELLY A SILVER

TRAILER


1.20 (20) Between a Sign and a Hard Place

Premiéra: 10.března 2009 (CW)
Sledovanost v USA: 2,25 milionů diváků

Silver tvrdí Kelly, že bude příští týden připravena se vrátit do školy, ale má z toho obavy. Wilsonovi připravují zahradní výprodej. Annie jede do školy s Naomi. Chce se teď trávit více času s kamarádkami. Navid pečuje o Adriannu a její jídelníček. Donna si chce v L.A. zařídit obchod a hledá vhodné prostory. Přiznává Kelly, že se chce vrátit natrvalo z Japonska a že se kvůli tomu už přes rok hádá s Davidem. Bojí se ale, že by to mohlo znamenat rozvod. Liam přemluvil Ethana, aby s ním šel místo školy na pláž. Ethan je pak kvůli tomu po škole, když ho uvidí Ryan. Annie se od rodičů dozvídá, že Naomin otec je zažalovaný za sexuální obtěžování matkou jedné spolužačky. Kelly dovedla Donnu za věštkyní, která by jí měla pomoci se rozhodnout, jestli se má vrátit, nebo zůstat v Japonsku. Věštkyně řekne Donně, že se má koukat po znameních a Kelly řekne, že brzy potká pohledného muže s balením po šesti. Naomi tráví čas s Annií u Wilsonových a hrají stolní fotbal. Naomi se má setkat s otcem a Annie zjistí, že neví o žalobě, ale nic jí neřekne. Silver jde do Peach Pitu navštívit Dixona a narazí na spolužačky, které viděli její film na Youtube. Silver se bojí vrátit do školy a Dixon ji uklidňuje. Později jde Silver do kostela. Navid pomáhá vybrat Adrianně pár, který by měl adoptovat její dítě. Adrianna je příliš náročná. Kelly s Donnou hledají znamení. Donna navrhuje, že by se měli jít bavit do nějakého klubu a omylem zajdou do lesbického baru. I tam se dobře baví. Naomi se sejde s otcem. Ten chce, aby opustila hotel a vrátila se domů. Ona ho chce opět vydírat, ale on se již své přítelkyni k nevěře přiznal. Annie se v Peach Pitu zastane Naomi před dcerou ženy, která žaluje Naomina otce. Tak vyjde najevo, že o tom Annie věděla. Naomi se naštve a odchází. Donna narazí na ideální místo pro její obchod a bere to jako znamení. Naomi si balí v hotelu věci a Annie tam přichází, aby se jí omluvila. Slíbí si, že k sobě budou upřímné a Annie jí nabízí, že může zůstat u nich v domě. Adrianna s Navidem se setkali s vybraným manželským párem.ale je k nim příliš kritická. Donna řekla Davidovi o tom, že se chce vrátit do L.A. a on se s ní chce domluvit, jak si budou střídat Ruby. Donna pořádá slavnostní otevření obchodu, kam přichází celá parta. Kelly jde dokoupit zásoby na večírek a narazí na Ryana s balením piv po šesti. Silver se ve společnosti necítí dobře a jde ven zadním východem. Tam narazí na Ethana. Přizná se mu, že chce nastoupit do katolické školy. Kelly jde s Ryanem k němu a vášnivě se milují. Adrianna přiznává Navidovi, že je pro ni těžké se dítěte vzdát, ale že nemá jinou možnost. Navid si myslí, že oni by byli ideálním párem na výchovu dítěte a žádá ji o ruku. Adrianna souhlasí.

DONNA
NAVID
ADRIANNA
OTEVŘENÍ DONNINA OBCHODU
ANNIE A NAOMI
NAVID A ADRIANNA
NAVID
DONNA
OTEVŘENÍ DONNINA OBCHODU
KELLY A SILVER

TRAILER