1.SÉRIE


1.21 (21) The Dionysian Debacle

Premiéra: 14.dubna 2009 (CW)

Adrianna s Navidem si plánují manželský život. Ona sní o dceři Hannah a on chce syna Habiba. Rozhodnou se, že konečně řeknou Navidovým rodičům o Adriannině těhotenství. Navid si je jistý, že to pro ně bude šok, ale že je nakonec podpoří. Naomi stále bydlí u Wilsonových a chystá se na první oficiální rande s Liamem. Debbie si v domě připadá jako Naomina služka. Liam zrušil rande a Naomi začne vyšilovat. Annie jí radí, aby nejdříve zjistila důvod, proč to Liam udělal. Silver čeká první den v katolické škole. Dixon nechápe, proč tam jde. Silver se na škole ujme spolužačka Angela a slibuje, že jí pomůže s katechismem. Adrianna prozradí Naomi, že se bude vdávat a že si nechá dítě. Naomi to nechápe a radí, aby řekla Navidovi, že otcem dítěte je Ty. Naomi už leze celé rodině na nervy. Annii koupila šaty a chce, aby šla na dvojité rande s Liamem a jeho bratrancem. Dixon přijel vyzvednou Silver ze školy. Té se to nelíbí, protože nechce, aby někde ze školy věděl něco o jejím soukromém životě. Adrianna jde s Navidem k jeho rodičům. Šok z těhotenství rodiče po počátečním šoku rozdýchají, ale fakt, že Navid není otec je pro ně horší. Annie je v hospodě s Naomi, Liamem a jeho bratrancem Bru-dogem. Bratranec se chová jako pitomec a stejně tak i Liam. Liam se na konci Annii omluví a zve jí na rande. Annie o tom večer řekne Naomi. Naomi chce být sama a tak pošle Annii spát mimo její pokoj. Navidovi rodiče nehodlají podporovat svatbu s Adriannou a aby jejich syn vychovával v 16 letech nemanželské dítě. Dovolují mu ale dále s Adriannou chodit. Angela prozradí Silver, že jak ji viděla s Dixonem, uvědomila si, že ji zná jako „tu kurvu z videa“. Protože i Marie Magdalena byla kurva, neodsuzuje ji a chce zachránit její duši. Myslí si, že by Erin měla všem říci pravdu a dokud to neudělá, bude Angela držet půst. Silver hází vinu na Dixona, protože kvůli němu ji Angela poznala. Navid zvolil Adriannu a stěhuje se k ní. Žádá ji na kolenou o ruku a Adrianna mu prozrazuje, že otec dítěte je Ty. Navid je naštvaný, že mu celou dobu lhala, ale nakonec jí odpouští. Naomi si myslí, že Liam pozval Annii na rande jen proto, že je tak moc zamilovaný do Naomi, že se to bojí přiznat. U Wilsonových čeká na Naomi přikvapení. Její sestra Jen se vrátila do města a chce, aby se k ní Naomi přestěhovala. Wilsonovi si oddechnou. Adrianna plánuje přejít na jinou školu, kde mají i jesle a Navid chce začít pracovat v Peach Pitu. Silver má v noci noční můru, jak Angela nepřežila hladovku a rozešle všem ve škole mail, kde se ke všemu přiznává. Všichni si o ní ráno šeptají. Silver přiznává Angel, že se cítí jako v pekle. Jen přivezla Naomi do školy. Naomi ji seznamuje s Ryanem Matthewsem. Jen ve škole potkává Ethana a slibuje mu, že Naomi neprozradí, že ho připravila o panictví.

NAOMI A JEN
ADRIANNA
SESTRY
JEN, NAOMI A RYAN
JEN A ETHAN
ZKAŽENÉ SESTRY
JEN SE SEZNAMUJE S RYANEM
JEN
SESTRY
LIAM

TRAILER


1.22 (22) The Party's Over

Premiéra: 21.dubna 2009 (CW)

Navid a Adrianna sdělí ostatním, že se budou brát a budou spolu vychovávat Adriannino dítě. Nikdo si nemyslí, že to je dobrý nápad. Silver se nechce s Dixonem scházet na veřejnosti a nechce s ním jít na ples. Naomi se sejde se svým otec v restauraci a přijde tam i Jen. Chtějí, aby předal Naomi její svěřenecký fond. Když nesouhlasí, začne ho Jen vydírat, že prozradí, že spal i s její instruktorkou tenisu. Otec podlehne a holky se těší na společné bydlení. Annie s Naomi připravily pro Adriannu večírek u Wilsonových. Portia, dcera ženy, kterou obtěžoval Naomin otec, se do Naomi strefuje. Jen narazí v Peach Pitu na Ryana a on ji pozve k sobě na večeři. Jen nakupuje s Naomi a narazí na Portiu. Jen chce, aby dala Naomi pokoj. Portia s tím přestat nechce, tak je Jen do kabelky strčí zboží z obchodu a Portiu odvádějí jako zlodějku. Koná se Adriannin dívčí večírek. Všichni se dobře baví. Kluci dostanou od Liama falešné řidičáky a jdou do striptýz baru. Liam se dozví, že je Navid panic a myslí si, že by s tím měl něco udělat. Do baru přijde i skupina vysokoškolaček. Jedna z nich je Isabella, která chce vstoupit do klubu a tak poslouchá příkazy svých starších spolužaček. Tak se seznamuje s Navidem. Na dívčí párty přijde i Navidova matka a prosí Adriannu, aby si vše rozmyslela a nekazila si život. Adrianna je zoufalá a bere si v koupelně prášky. Isabella musí na pódiu předvést striptýz. Navid ji zachrání tím, že za ní skočí na pódium a začne se svlékat spolu s ní. Isabella mu radí, aby se neženil. Liam platí za všechny kreditkou na jméno Leo Brigantini. Navid přijde za Adriannou na večírek. Ona mu řekne, že by se neměli brát, protože ona není připravena se starat o dítě. Prozradí mu, že si vzala prášky, ale že je pak vyzvracela. Ethan narazí na Silver. Ona se mu svěří, že se s Dixonem vzdalují a on ji poradí, že by měla dělat kompromisy. Jen stráví večer u Ryana a svěří se mu, že během dvou měsíců utratila celý svůj svěřenecký fond. Liam přivede domů opilého Dixona a pomáhá Annii ho dostat do postele. Naomi je vidí a začne žárlit. Liam řekne Annii, že si myslí, že si jen hraje na hodnou holku, ale že už brzy vybuchne jak sopka a ukáže své pravé já. Silver zve Dixona na ples. Navid s Adriannou se dohodnou, že se brát nebudou a dají dítě k adopci. Jen tvrdí Naomi, že došlo k chybě při převodu peněz z jejího účtu a tak Naomi zaplatí za nový dům ze svých peněz.

ADRIANNA V ŠATECH Z TOALETNÍHO PAPÍRU
DÍVČÍ PÁRTY
NAOMI
PÁRTY U WILSONOVÝCH
NAOMI
DÍVČÍ PÁRTY
NAVID SE LOUČÍ SE SVOBODOU
STRIPTÝZ BAR
LIAM PLATÍ CIZÍ KREDITKOU
LIAM

TRAILER


1.23 (23) Zero Tolerance

Premiéra: 28.dubna 2009 (CW)

Blíží se školní ples a ředitel Wilson varuje studenty, že kdo bude přistižen po plesu na večírku, kde se podává alkohol, bude vyloučen a bude muset navštěvovat letní školu. Ryan nechápe, proč Liam kašle na školu, když má evidentně na víc. Naomi a Jen si zařizují společně dům. Naomi se svěří Jen s problémy s Liamem. Naomi ví, že ji má Liam rád, ale neví, jak dokázat, aby si to Liam přiznal. Harry a Kelly oznámí Liamovi, že jeho otčím pro něj hledá vojenskou školu, protože si myslí, že se ve škole nesnaží a je nespolečenský. Kelly s Harrym radí Liamovi, aby začal studovat a zapojil se do školních aktivit. Silver se připravuje na školní ples v kosmetickém salónu. Liam pozval Naomi na školní ples. Liam stále provokuje Annii, že brzy přestane předstírat hodnou holku a vybuchne. Školní ňouma Charlie pozval Annii na ples a ona pozvání přijala, i když se jí Charlie vůbec nelíbí. Ethan byl vybrán do letního lakrosového tábora, což mu může pomoci k přijetí na universitu. Dixon přemluví Ethana, aby šel na ples s ním a se Silver jako s partou. Harry chce, aby mu děti prozradily, kde se chystá nějaká zakázaná párty. Dívky si vybírají šaty na ples. Naomina karta je odmítnuta. Jen se Naomi přizná, že jí lhala a že je bez peněz. Ryan pozval na ples Jen. Začíná večírek. Silver má obavy, že na ni budou všichni zírat, Navid si chce promluvit s Tyem, ale Adrianna je proti. Ryan chce seznámit Jen s Kelly, ale ty dvě se už znají. Kelly byla její výchovnou poradkyní. Harry Wilson zaslechne studentku Phoebe, že se u ní doma bude konat večírek. Charlie zve Annii na rande, ale ta přiznává, že s ním šla na ples jen proto, že chtěla být milá. Harry Wilson všem oznámí, že ví o chystaném večírku. Charlie všem řekne, že to Annie otci vše vykecala. Jen na večírku provokuje Kelly, že chodí s Ryanem a chce po Kelly, aby jí poradila, co má Ryan rád v posteli. Jen vyčítá Kelly, že kdysi napsala nelichotivý doporučující dopis na universitu. Dixon a Silver jsou zvoleni králem a královnou plesu. Dixon je šťastný a Silver v proslovu přizná, že plesy nesnáší a odmítne se stát královnou. Dixon je zklamaný. Ethan si díky tomu uvědomí, že nechce na lakrosový tábor a že chce strávit léto se svým otcem v Montaně. Silver se chce díky plesu vrátit zpět na West Beverly. Kelly varuje Ryana, že jen je sociopatka a lhářka. Ryan si myslí, že Kelly žárlí. Kelly přiznává, že už k němu nic necítí a chce být jen kamarádka. Jen telefonuje. Vyplívá na povrch, že je vdaná a chce se rozvést. Naomi se dozvídá, že Liam šel na ples jen proto, že vyhověl otčímovi. Naomi přiznává Liamovi, že ho má ráda. Dozvídá se, že Liamovi není také lhostejná, protože si na Facebooku zjistil, že miluje černé orchideje. Navid se začne prát s Tyem a v tom praskne Adrianně voda.

ADRIANNA A NAVID
KELLY TAYLOR
NAOMI
RYAN A JEN
LIAM SE NA PLESE NEBAVÍ
RYAN, JEN A KELLY
NAOMI A LIAM
KELLY
KRÁLOVNA SILVER
KRÁL DIXON

TRAILER


1.24 (24) One Party Can Ruin Your Whole Summer

Premiéra: 5.května 2009 (CW)

Liam se svěřil Naomi s rodinnými problémy a Naomi to řekla Jen. Naomi svolí, aby se nelegální párty konala v jejich domě. Jen s tím nesouhlasí, ale Naomi si prosadí svou, protože ona je ta, co platí účty. Naomi se dozvídá, že Adrianna je v porodnici. Naomi chce za Adriannou a prosí Annii, aby ohlídala dům v průběhu večírku. Liam slibuje Naomi, že přijde na její večírek a upozorňuje ji, že to, s čím se jí svěřil, je soukromé. Adrianna začíná rodit. Harry se na večírku baví s Kelly a přichází tam i Debbie. Dozvídají se, že Adrianna rodí a všichni tři jedou do porodnice. Annie po všech uklízí na večírku. Dixon si na večírku postěžuje Ethanovi, že by radši chodil s obyčejnou středoškolačkou. Ethan si myslí, že je Silver úžasná a pro Dixona lepší než nudná obyčejná středoškolačka. Ethan má v saku schovanou fotku Silver. Harry na cestě z plesu vzal sušenky a rozdělil se s Debbií. Ardianna začíná rodit a chce, aby Kelly zavolala Brendu. Kelly si myslí, že je Brenda v Číně. Dítě musí ven císařským řezem. Liam na večírku opět provokuje Annii, že brzy vybuchne jak sopka. Adrianna se nechce podívat na svou dceru. Harry a Debbie zjišťují, že jsou jejich děti nejspíše na zakázané párty. Oba mají podezřele dobrou náladu. Zjišťují, že nejspíše byla v sušenkách marihuana. Silver se svěřuje Ethanovi, že si s Dixonem ve spoustě věcí nerozumí. Ethan ji ujišťuje, že ji Dixon miluje. Ethan zjišťuje, že si s Dixonem vyměnili saka. Bojí se, aby Dixon neobjevil fotku a rychle si ho jde s Dixonem vyměnit. Harry říká Kelly o sušenkách s marihuanou a Debbie si všimne, jak se Kelly na Harryho dívá a jak se ho dotkla. Myslí si, že je Kelly do Harryho zamilovaná. Harry si myslí, že je jen po sušenkách paranoidní. Protivné Phoebe je na večírku špatně a Annii se ji odváží domů. Jen narazí na večírku na Liama. Tvrdí mu, že je sousedka Zelda. Jen mu lže, že Naomi všem prozradila jeho příběh a nabídne mu, že se spolu mohou vyspat. U Adrianny se objeví Brenda v kostýmu Kleopatry. Prochází se spolu po nemocnici. V nemocnici leží i Jim Walsh a umírá. Brenda ho nechce navštívit, protože to je pro ni příliš bolestné. Adrianna si myslí, že by se měla přemoci, protože by toho jinak mohla později litovat. V tom se objeví čínský drak a Brenda zmizí. Vše byl jen sen. Adrianna si díky tomu uvědomila, že musí vidět své dítě. Dixon fotku u Ethana našel a vidí, jak Ethan pozoruje Silver. Vyjede po něm a přinutí ho před Silver přiznat, že ji miluje. Do nemocnice přichází Ty s doutníkem pro Navida. Děkuje mu, že byl pro Adriannu oporou, kterou potřebovala. Naomi najde Liama polonahého v ložnici a je tam i Anniin svetřík. Myslí si, že to s ní se Liam vyspal. Liam se dozvídá, že se vyspal s Naominou sestrou Jen. Naomi řve na Annii, která nechápe, co se děje. Všichni jsou na Annii naštvaní a jeden ze studentů jí vychrstne do obličeje sklenici s pitím. Annie zuří, práskne dveřmi a oznamuje policii, kde se koná nelegální večírek. Brenda skutečně přichází za Adriannou do porodnice. Vrátila se z Číny, kde adoptovala malou holčičku. Brenda ujišťuje adriannu, že udělala dobře a že jeden pár učinila nesmírně šťastným. Silver běží za Ethanem. Nechápe, co se děle. Ethan nechce být jen jejím kamarádem a začne ji líbat. Na večírek přijíždí policie. Adrianna předává dceru adoptivním rodičům. Pro Liama přijíždějí z vojenské školy a vyvlečou ho z domu. Annie jede autem z večírku a srazí na opuštěné silnice člověka. Na vedlejší sedačce je láhev s alkoholem. Annie má strach a ujíždí. Na místo přijíždí další auto a řidič vidí, jak Annie ujíždí z místa nehody.

HARRY, DEBBIE A KELLY
ADRIANNA S DCEROU
ADRIANNA S DCEROU
ZHULENÍ RODIČE
BRENDA, NAVID, ADRIANNA A JEJÍ DCERA
BRENDA V KOSTÝMU KLEOPATRY
BRENDA A ČÍNSKÝ DRAK
NAOMI
ETHAN
ETHAN A SILVER

TRAILER