TREVOR DONOVAN - ROZHOVOR

Gratuluji, že ses dostal do 90210. Vsadím se, že to je vážně vzrušující.
Trevor Donovan: Moc děkuji. Jo, to je. Jsem v sedmém nebi.

Můžeš nám něco říct o své postavě Teddy Montgomery a co bude v seriálu dělat?
Trevor Donovan: Určitě můžu. Teddy je nový student na West Beverly High. Přišel z východního pobřeží, kde studoval na soukromé škole. Je to představitel americké zlaté mládeže. Je synem herce, který vyhrál dvakrát Oscara. Pochází z bohaté rodiny, ale není vůbec namyšlený. Nechová se jako bohaté dítě. Je milý a přívětivý. Na svůj věk je dost vyzrálý, protože vyrůstal ve společnosti dospělých a díky svému otci se pohyboval v zábavním průmyslu. Takže on přijde do West Beverly a způsobí tam svou přítomností trochu napětí. Tak uvidíme.

Stane se objektem lásky některé z hlavních postav? Můžeš nás nalákat na příští sérii?
Trevor Donovan: Jo, určitě. Adrianna a Teddy spolu něco měli před pár lety. Takže se vrátí nějaké city a je tu potenciální milostný trojúhelník. Spousta dalším holkám ze školy se Teddy líbí, takže vznikne spousta sexuálního napětí a určitě i nějaké to drama. Takže by to mohlo být zajímavé.

Budeš se v nové sérii objevovat pravidelně? V kolika epizodách tě uvidíme?
Trevor Donovan: To já nevím. Všechno je to zatím ve hvězdách. Moc do toho nevidím. Prostě každý den přijdu do práce a předvedu co je v mých silách a skvěle si to užívám. Uvidíme, jak mě fanoušci přijmou. Společnost vypadá šťastně. Já jsem také šťastný. Takže to vypadá, že je vše na dobré cestě. Tak snad to nezakřiknu a budu doufat v to nejlepší.

Kolik epizod jsi zatím natočil?
Trevor Donovan: Dokončil jsem šestou. To není špatné. Brzy začneme sedmou.

Můžeš mluvit o zkušenostech na place? Bylo to těžké přijít tam jako nováček, když se ostatní už znají z minulé série?
Trevor Donovan: No, asi si umíte představit, že přijít mezi lidi, co spolu už rok pracují může být trochu děsivé a stresující, ale každý byl tak přívětivý a tak to bylo dobré. Byl jsem trochu nervózní. Chvíli jsem nepracoval. Kvůli rodinným problémům jsem si dal na chvíli od hraní pokoj. Ale teď jsem zpět a užívám si to. Proběhlo to hladce.

Viděl jsi první řadu 90210, nebo ses na ni teď zpětně koukal, aby ses připravil na svou roli?
Trevor Donovan: No, většina z toho, co jsem viděl, bylo z konce série. Bylo to napínavé. Scénář byl opravdu skvělý a mělo to i dobré ohlasy. Celé to směřovalo k druhé sérii. Úžasné cliffhangery a zvlášť v poslední epizodě. Scénáře jsou velmi dobře napsané.

Jaká je tvoje oblíbená postava z 90210?
Trevor Donovan: Oblíbená postava. Abych byl upřímný, tak já mám skutečně rád tu moji – co se týče hraní.

Kromě tvojí?
Trevor Donovan: Adrianninu postavu. Ta toho spoustu prožila a měla spoustu různých vrstev. Myslím, že její postava je velmi zajímavá.

Vím, že bude mít brzy premiéru tvůj film. Můžeš nám něco říct o své postavě v ‘The Surrogates’?
Trevor Donovan: Myslím, že ano. Bylo to zajímavé. Ten film se natáčel v době, kdy jsem si dal pauzu od herectví. A pak jsem dělal přetáčky jedné klíčové scény, která již byla natočena a oni se rozhodli ji přeobsadit. Takže během jednoho dne se mnou podepsali smlouvu a já natáčel scénu s Brucem Willisem a ostatními. Nemůžu moc prozradit o příběhu, ale byl to úžasný zážitek a práce s režisérem Jonathanem Mostowem byla potěšením. On je prostě skvělý chlap a režisér. Vážně se těším na to, až uvidím výsledek. Premiéra je 25.září. Září bude pro mě skutečně zábavný měsíc.

Vedle těchto dvou projektů, chystáš ještě něco dalšího v budoucna?
Trevor Donovan: Pracuji na 90210. To je teď práce na plný úvazek a je to vše, na co mám teď čas a abych řekl pravdu, tak mi to vyhovuje. Vážně si to užívám. Mám rád, když se můžu plně soustředit na svou práci. Mám takové štěstí, že mohu pracovat a jsem za to vděčný. Je to velmi vrtkavý obor, tak mám pocit, že mám velké štěstí, že jsem teď pracující herec.

Co tě přivedlo k herectví?
Trevor Donovan: To je dlouhý příběh. Jako dítě jsem miloval televizi a filmy. Byl jsem strašně nesmělý, tak mě to nikdy ani nenapadlo. Ale v době, kdy jsem přišel do L.A., jsem se dostal do spousty situací a seznámil se s lidmi v kurzech herectví a ty věci mě samy vtáhly do tohoto řemesla a průmyslu a já se za poslední 4 roky do toho zamiloval.

Je nějaký herec, se kterým bys rád pracoval a ještě jsi k tomu nedostal příležitost?
Trevor Donovan: No, já vám něco řeknu. Dostal jsem šanci pracovat s Johnem Schneiderem, který hrál jednoho z původních ‘Duke’ brothers, Boa Dukea v ‘Dukes of Hazzard’. Tento rok bude hrát jednu z postav v 90210 a to je pro mě vážně vzrušující. Je spousta herců, se kterými bych rád pracoval, že ani nevím, kde začít.

Existuje nějaký seriál, ve které by sis rád zahrál, pokud bys dostal tu možnost?
Trevor Donovan: To je zajímavá otázka. Vážně nevím, jak odpovědět, protože existuje tolik dobrých seriálů. No, je tu možnost, že by se moje postava objevila i v Melrose Place, nebo tak něco. Je to od stejné společnosti. Bylo by zajímavé si zahrát stejnou postavu v jiném seriálu na CW. To by bylo skvělý.