MATT LANTER - LIAM

MATT LANTER
MATT LANTER
MATT LANTER
MATT LANTER
MATT LANTER

Liam by měl být "novým Dylanem" z 90210

Celé jméno: Matthew Mackendree Lanter
Výška: 178cm
Narození: 1.4.1983 ve městě Massillon ve státě Ohio
Koníčky: golf a relax na pláži
Oblíbený film: Top Gun

Když mu bylo 8 let, tak se přestěhoval s rodiči do Atlanty ve státě Georgia. Odmaturoval na Collins Hill High School v roce 2001. Hrál baseball, americký fotbal a golf. Pak začal studovat na University of Georgia, kde byl jeho hlavní obor Sports Business. Stále více ale tíhnul k filmu a televizi.
V roce 2004 se dostal do reality show Manhunt - The Search For America's Most Gorgeous Male Model, kde skončil na 8.místě.
V současnosti se živí jako herec a model. U nás jsme ho viděli na televizních obrazovkách v seriálu Hrdinové (Heroes), kde v první sérii představoval Brodyho Mitchuma. Dále se objevil v epizodních rolích v seriálech Monk, Chirurgové, Kriminálka Las Vegas atd. Na stříbrných plátnech na sebe upozornil malou rolí ve filmu Bobby Jones: Odpal génia, pak se objevil v parodii Disaster Movie a namluvil Anakina Skywalkera v animovavém filmu Star Wars: Klonové války.

HALLEE HIRSH - HANNAH ZUCKERMAN-VASQUEZ

HALLEE HIRSH
HALLEE HIRSH
HALLEE HIRSH
HALLEE HIRSH
HALLEE HIRSH

Dcera Andrei a Jesseho dostala tvář.

Bude ji hrát herečka Hallee Hirsh, která se narodila 16.12.1987 v městě Omaha v Nebrasce, U.S.A. S hraním začala již ve třech letech, kdy se objevila v reklamě na Disney World. Původně měla být jen jedna v davu dětí, ale nakonec natočili reklamu jen s ní a psem Plutem. Hallee se objevila v epizodních rolích v seriálech jako Chirurgové, Pohotovost, Odpočívej v pokoji, Beze stopy, Will & Grace, Právo a pořádek,... U nás jsme si jí mohli všimnout ve filmu Láska přes internet, kde hrála osmiletou tetu Toma Hankse. Ve filmu Jediná správná věc hrála ve vzpomínkách postavu, jejíž dospělou podobu představovala Renée Zellweger a ve filmu Šťastné konce zase představovala 17-tiletou verzi postavy, kterou hrála Lisa Kudrow.

KELLAN LUTZ - GEORGE EVANS

KELLAN LUTZ
KELLAN LUTZ
KELLAN LUTZ
KELLAN LUTZ
KELLAN LUTZ

George Evans – bad boy z 90210

Kellan se narodil 15.3.1985 v Severní Dakotě. Do Los Angeles se přistěhoval v létě 2003, aby byl blíže svému otci, plážím a filmovému průmyslu.

Kellan se objevil v seriálech jako Hrdinové, Kalifornské léto, Kriminálka New York a Odpočívej v pokoji. Hrál ve studentské komedii Bezva vejška, s Jessicou Stroup se zná z natáčení hororu Prom Night a nedávno dotočil thriller Twilight, kde mu adoptivního otce hrál manžel Jennie Garth Peter Facinelli.