WHAT I LIKE ABOUT YOUShannen měla svoje Čarodějky a Jennie Garth po skončení Beverly Hills zazářila v sitcomu What I Like About You, kde Jennie ztvárnila jednu ze dvou hlavních rolí. Tím se Jennie stala vedle Shannen Doherty jedinou hvězdou 90210, jenž hrála v seriálu, který nebyl po první sezóně zrušen. Jako příklad můžu uvést Tiffani-Amber Theissen a její akční seriál Fastline, nebo i samotnou Jennie Garth, která se začala objevovat v seriálu The $treet, o jehož zrušení se rozhodlo ještě předtím, než byly její díly odvysílány.
Seriál What I Like About You vznikl v produkční firmě Tollin/Robbins Production, kteří ve své filmografii mají i například Smallville nebo již, bohužel, zrušený seriál Birds of Prey. Co je ale ve výčtu filmů a seriálů, které vyprodukovali, nápadné, je to, že stojí za seriály All That, The Amanda Show a The Nightmare Room a filmem Big Fat Liar. Ve všech zmíněných titulech se objevuje jedna dívka – Amanda Bynes. Proto není divu, že tvůrci jejího hvězdného třpytu se rozhodli ji obsadit do svého nového sitcomu W.I.L.A.Y. Ona měla být původně tou jedinou, na kterou se budou obracet objektivy kamer. Tím by měli postaráno o náctileté publikum. To ale producentům nestačilo. Chtěli k obrazovkám přitlačit i „starší“ publikum a to byl jeden z hlavních důvodů, proč obsadili do seriálu v té době již čerstvou třicátnici Jennie Garth.

Jennie Garth nabídku nadšeně přijala. Měla už dost dramatických postav. Chtěla si vyzkoušet i zahrát v komedii, ale dlouho se zdálo, že jí nikdo nevěří, že je toho schopna. Když konečně dostala šanci, chopila se příležitosti a dokonce si najala „komediálního trenéra“. Zdálo se, že už nic nestojí v cestě a byl natočený pilot, který se ve Warner Bros. líbil a projekt dostal zelenou. Seriál je založený nejen na slovním humoru, ale také na fyzickém. Už v pilotním dílu měla Jennie scény, ve kterých padala přes gauč a narážela do stolu. V tu dobu ještě ani sama Jennie netušila, že je již měsíc těhotná. Její těhotenství ale seriál téměř neovlivnilo. Postava nebyla přepsána a tak se v polovině 1.série objevuje Jennie často, jak sedí za gaučem, nosí spoustu věcí nebo je jí prostě vidět jen horní polovina těla. Pro samotnou Jennie to nebyla žádná nová zkušenost. V době, kdy natáčela 7.sérii Beverly Hills 90210, byla také těhotná.

A o čem pilot seriálu vlastně je? Holly Tyler (Amanda Bynes) je šestnáctiletá holka, která žije se svým otcem a je již unavená z toho, jak se kvůli jeho práci s ním stěhuje z jednoho konce světa na druhý. Otec je povýšen a musí se přestěhovat do Japonska. Holly má toho už dost. Chce v New Yorku navštívit svou starší sestru Valerii (Jennie Garth) a za pomoci svého kamaráda Garyho (Wesley Jonathan) jí přesvědčit, aby se k ní mohla nastěhovat. Gary jí ochotně pomáhá, protože nechce, aby se Holly odstěhovala a protože tajně miluje Val, která si ale nepamatuje ani jeho jméno. Je tu ale jeden problém. Val se zrovna zbavila své naduté spolubydlící, těší se z toho, že bude mít celý byt jen pro sebe a nic jí neschází. Má dobré místo v public relations a tráví čas se svým přítelem Jeffem (Simon Rex). Val návštěvu své mladší sestry vítá, ale pomalu jí začne unavovat, jak se jí Holly snaží zalíbit. Třeba když se jí snaží přestavit nábytek ve stylu feng shui, čímž skončí Valina postel v kuchyni. Potom, co Holly překazí Valerii její propagační akci, Val chce, aby Holly odešla. Holly jí ale vysvětlí, že její úmysly byly čisté a že se jen nechce přestěhovat do Japonska a Valerie jí nechává u sebe.

Zápletky jednotlivých epizod jsou postaveny na rozdílech mezi puntíčkářskou upjatou Val a její bezstarostnou sestrou Holly. Sledovanost seriálu začala na slušném diváckém podílu 3,5/6 (3,9 milionů diváků) a během serie se udržovala poměrně vysoko. Většina recenzí označuje seriál za laciný, ale překvapivě vtipný a vyzdvyhují i komediální talent Jennie Garth. Naproti tomu Simon Rex dostal od kritiky co proto a v druhé sérii se již neobjevil. V seriálu se v epizodních rolích objevili i její staří známí s 90210. Jako například Luke Perry, Jason Priestley, Ian Ziering a Rebecca Gayheart (Tony Marchette). Seriál byl po 4 sériích ukončen.